Chraňte se proti pocení oblečením z bambusu

Věděli jste, že oblečení z bambusu má vynikající vlastnosti při potížích s pocením a souvisejících problémech se zápachem? Bambusová vlákna mají termoregulační a antibakteriální vlastnosti, které pomáhají řešit tyto nepříjemnosti.Trpíte Hyperhydrózou neboli nadměrným pocením? Bambusové oblečení může pomoci

Někteří lidé mají více vyvinuté potní žlázy, které jsou aktivnější a vylučují mnohem více potu, než by bylo nutné. To často vede k nepříjemným kosmetickým problémům nebo potížím s nadměrným zápachem.

Řešení v podobě bílého nebo černého oblečení či různých agresivních deodorantů na bázi stříbra nejsou pro všechny. Vyzkoušet můžete přírodní řešení - oblečení z bambusu. Nevyřešíte tím samozřejmě příčinu, ale spíše následek - budete ale v daleko menším stresu z obav ze zápachu a budete se cítit lépe - i to často vede k omezení pocení.Antibakteriální účinky eliminují zápach

Pot sám o sobě cítit není - když se potíme, množí se na povrchu naší kůže a oblečení bakterie, které následně umírají a dochází k jejich rozkladu (a také bílkovin, kyseliny mléčné atd.). Tím vzniká známý zápach potu.

Bambusové vlákno díky svým antibakteriálním vlastnostem není příznivým místem pro vznik a množení bakterií, ke výše zmíněným jevům proto dochází v daleko menší míře. Proto jsme méně cítit potem.

V jemném a prodyšném bambusovém oblečení se navíc méně potíme a díky svým absorpčním schopnostem bambus saje a odvádí pot dále od pokožky, kde se odpařuje.Jaké oblečení z bambusu nabízíme ?

Dnes již poměrně rozšířené bambusové pánské  či  dámské ponožky  jsou vhodné pro každodenní nošení a pomáhají bránit množení bakterií, které vyvolávají zápach nohou.Pánská nebo dámská bambusová trika jsou pozoruhodné především pro svou mimořádnou jemnost. Všechny naše trika jsou jednobarevná a bez potisku, můžete je tedy nosit i pod košili.Zmírníte projevy pocení pomocí ekologického materiálu

S bambusovým oblečením zmírníte projevy pocení, jako jsou skvrny v podpaží nebo nepříjemný zápach. Navíc se jedná o čistě přírodní ekologický materiál a výroba bambusového oblečení je šetrná k životnímu prostředí.

Mimořádná jemnost, antistatické vlastnosti a příjemné nošení zaručí, že si oblečení vyrobené z bambusu skutečně zamilujete.