Věděli jste, že oblečení vyrobené z kvalitní bambusové viskózy může pomoci omezit pocení a nepříjemný pach potu, který s ním souvisí? V následujícím textu si představíme, jak mohou výrobky z bambusové viskózy pomoci tento problém řešit.Trpíte hyperhydrózou neboli nadměrným pocením? Bambusové oblečení může pomoci

Někteří lidé mají více vyvinuté potní žlázy, které jsou aktivnější a vylučují mnohem více potu, než by bylo nutné. To často vede k nepříjemným kosmetickým problémům nebo potížím s nadměrným zápachem. Někdy může být příčinou nadměrného pocení i zvýšený stres.

Řešení v podobě bílého nebo černého oblečení či různých agresivních deodorantů na bázi stříbra nejsou pro všechny. Vyzkoušet můžete přírodní řešení - oblečení z bambusové viskózy. Nevyřešíte tím samozřejmě příčinu, ale pomůžete omezit následky - díky pohodlným, vzdušným výrobkům z bambusového viskózy můžete omezit samotné pocení, antibakteriální účinky zase omezí tvorbu bakterií odpovědných za nepříjemný pach potu. Navíc budete v daleko menším stresu z obav ze zápachu a budete se cítit lépe - i to může vést k nižšímu pocení a celý problém někdy i vyřešit.Antibakteriální účinky eliminují zápach

Pot sám o sobě cítit není - když se potíme, množí se na povrchu naší kůže a oblečení bakterie, které následně umírají a dochází k jejich rozkladu (a také bílkovin, kyseliny mléčné atd.). Tím vzniká známý zápach potu.

Bambusové oblečení s podílem bambusové viskózy díky svým antibakteriálním vlastnostem není příznivým místem pro vznik a množení bakterií, k výše zmíněným jevům proto dochází v daleko menší míře. Proto jsme méně cítit potem.

V jemném a prodyšném bambusovém oblečení se navíc méně potíme a díky svým absorpčním schopnostem bambus saje a odvádí pot dále od pokožky, kde se odpařuje.Jaké oblečení z bambusové viskózy nabízíme ?

ponozky_banner.jpg

V naší nabídce naleznete ponožky za bambusové viskózy v dámských, pánských i dětských provedeních. Jsou vhodné pro každodenní nošení a pomáhají bránit množení bakterií, které vyvolávají zápach nohou.Pánská nebo dámská trika z bambusové viskózy jsou pozoruhodné především pro svou mimořádnou jemnost. Všechny naše trika jsou jednobarevná a bez potisku, můžete je tedy nosit i pod košili.Zmírníte projevy pocení pomocí ekologického materiálu

S oblečením z bambusové viskózy zmírníte projevy pocení, jako jsou skvrny v podpaží nebo nepříjemný zápach. Navíc se jedná o čistě přírodní ekologický materiál a pěstování bambvusu i výroba bambusové viskózy je šetrná k životnímu prostředí.

Mimořádná jemnost, antistatické vlastnosti a příjemné nošení zaručí, že si oblečení vyrobené z bambusu skutečně zamilujete.